Greiti receptai vaikams: ką gaminti šventei, kai skubate? | greiti receptai vaikams

Greiti receptai vaikams ir ką gaminti šventei, kai skubate?

Vaiko šventės planavimas tampa gražiu įpročiu jau dažnoje šeimoje. Svečių sąrašo sudarymas, gimtadienio temos išrinkimas,  šventės vietos rezervavimas, torto užsakymas, dekoracijų, teminių indų pirkimas ar  žaidimų sąrašo sudarymas virsta kone karštligiška manija laukiančiai vaiko gimtadienio ar kitos šventės mamai.  O atėjus visų laukiamai dienai greiti receptai vaikams ne tik išgelbėja nuo bereikalingo stovėjimo prie viryklės, bet papuošia ir vaiko šventinį stalą.  Greiti receptai vaikams turi būti ne tik spalvingi, gražūs, bet ir šiek tiek sveiki. Daug tokių receptų galima rasti receptų internetinėse svetainėse. Greiti receptai vaikams ypač vertinami iš vaisių, kurių visuomet rasite prekybos centre. Dažnai galima naudoti sezoninius vaisius ir iš jų daryti užkandžius, sumuštinius, vertinukus ar tiesiog patiekti supjaustytus vaisius taurėje.

Greiti receptai vaiko šventei ar gimtadieniui

Nuotrauka: kolayyap.net

 

Greiti receptai vaikams: kokie produktai visuomet pravers?

Jei nusprendėte pasirinkti vaiko stalui greitus receptus vaikams, tuomet savo šaldytuvą papildykite šiomis maisto atsargomis:
  • maži pomidorai ir švieži agurkai,
  • įvairių rūšių fermentinis sūris ir baltas sūris, sūrio lazdelės,
  • temama varškė ar paprasta balta,
  • alyvuogės,
  • plonai pjaustytas kumpis,
  • vynuogės ar kiti vaisiai
  • salotų lapų, krapų ar kitų žalumynų.

Kokie greiti receptai vaikams gali būti vaiko gimtadieniui?

Dažnai mamos renkasi sumuštinių ar užkandžių receptus ne vien dėl savo patogumo ir patrauklumo. Jie taip pat lengvai ir greitai padaromi. Sumuštiniai gali būti gaminami paprasti arba teminiai.  O vaisių vėrinukai ar kiti iš jų padaryti desertai vaikų yra labai mėgiami. Receptus išsirinkite pagal svečių amžių.  Jei nėra labai mažų vaikų galite sumuštinius daryti sluoksniuotus, kelių aukštų ir persmeigtų teminiais smeigtukais. Pasirinkite lengvai ir paprastai padaromą maistą, todėl receptus rinkitės apgalvotai. Receptų paieškoje vadovaukitės šiuo šūkiu: "Kuo mažiau produktų, tuo lengviau pagaminti!"          
Structured Data, Review
Title: Greiti receptai vaikams: ką gaminti šventei, kai skubate?
Reviewed by Informacinė svetainė www.idėjosvaikugimtadieniui.lt
Rating: 3.5
Summary: Receptai, dekoravimas ir vaiko šventė
Description: Greiti receptai vaiko gimtadieniui ar šventei, šventiniam stalui.

Komentarai yra išjungti.