Gimtadienio žaidimai

Ieškote gimtadienio žaidimų? Linksmų, greitų ir lengvai paruošiamų? Štai tokių žaidimų dažnai prireikia, nes labai daug laiko mamos skiria šventės planavimui ir dekoravimui, o žaidimų sąrašas lieka paskutinei dienai. Smagi vaiko šventė yra kiekvienos mamos svajonė.  Linksmybės, vaikų juokas ir džiaugsmas bus garantuotas, kai pasirinksite tinkamus žaidimus, kurie suteiks žavesio visai šventei. hjhjh

Žaidimai berniukams

Jei vaiko šventėje yra vieni berniukai, tuomet parinkite aktyvesnius žaidimus: bėgimo, laimėjimo, rungtynių. Tai gali būti teminiai žaidimai: lobio ieškojimas, piratų mūšis su balionais ir kiti. 

Žaidimas vaiko gimtadieniui "Lobio ieškojimas" 

Paslėpkite lobį (žaisliukas ar prizas) ir palikite nuorodas (rodykles ant lapelių) link lobio. Lobio vietą pažymėkite didele rodykle su šypsena. Tai puikus ieškojimo žaidimas berniukams.

Žaidimas "Piratų mūšis su balionais" 

Reikalingos priemonės: Lankstomi balionai ir pompa jiems pripūsti. 

Vaikai susiskirsto į dvi komandas ir išsirenka pavadinimus. Pripūskite balionus, galite išlankstyti kardus. Vedantysis duoda startą ir vaikai su balionais turi paliesti kitą komandos narį. Laimi ta komanda, kurios daugiau narių lieka nepaliestų su balionais. 


 

Žaidimas berniukams " Kelionė per ryklių jūrą" 

Reikalingos priemonės: Lenta, dvi plytos, žaisliniai rykliai Per pora plytų permeskite lentą, aplink primėtykite žaislinių rykliukų ar krokodilų ir tegul mažieji drąsuoliai berniukai pereina tiltą, neįkrisdami į vandenį.
 

Žaidimas " Linksma žvejyba" 

Reikalingos priemonės: Barankytės, piratiškas kablys, šalikas  Dar vaikus sužavėtų žaidimas,  kuomet užrištomis akimis vaikas ant rankos užsidėjęs piratišką kablį turi kablio pagalba ištraukti kuo daugiau barankų. Laimi tas, kuris ištraukia daugiausia barankų. 
 

Žaidimai mergaitėms

Jei vaiko gimtadienyje susitelkė vien mergaitės, tuomet joms parinkite pora aktyvesnių žaidimų su balionais ir kitus kūrybinius žaidimus ar skirtus vien tik mergaitėms. Pavyzdžiui mergaitėms labai patiks žaidimai:  gražiausios karūnos žaidimas, keksiukų mūšis ar princesės nosis. 

Žaidimas mergaitės gimtadieniui " Kuri  pirma dekoruos keksiuką?"

Reikalingos priemonės: keksiukai, šokolado glajus ir pabarstukai Vedantysis duoda startą ir mergaitės pradeda dekoruoti keksiukus. Laimi ta, kuri keksiuką dekoruoja greičiausiai arba gražiausiai. 
 

"Piešimo konkursas mergaitės gimtadieniui"

Reikalingos priemonės: atspausdinti paruoštukai su pelenės nuotrauka Surenkite gražiausios  pelenės piešimo konkursą: išrinkite gražiausiai nupieštą ir duokite už tai prizą. 
 

Žaidimas "Lenktynės iki prizo" 

Vaikus pralinksmins lenktynės iki prizo. Sugalvokite atstumą, kurį vaikai turi pasiekti. Pažymėkite jį finišo lentele. Laimi pirmas pasiekęs.
 

Žaidimas "Kas pirmas suvers guminukus?"

Tai puikus žaidimas, kuris pralinksmina  mergaites, nes viena ranka reikia suverti ant smeigtuko  guminukus, razinas ar zefyriukus. 
  Gimtadienio žaidimai gali būti skirstomi pagal amžių, jei į jį sukviečiami panašaus amžiaus vaikai. Tačiau, jei šventėje yra ir mažų vaikų ir didesnių žaidimai turi tikti visiems. 

Žaidimai, kuriuos lengva suruošti:

1.  Žaidimas „Gaudyk balionus“

Reikalingos priemonės: pripūsti balionai ir prizai  Taisyklės: Vaikai pasiskirsto į dvi komandas, pavadinimą komandos vaikai išsirenka patys.  Išsirikiuoja į eilę vienas paskui kitą.  Pažymima linija, kurios negali peržengti nei viena komanda. Tuomet vedantysis ant linijos pastato dvi dėžes. Vedantysis duoda startą ir  pirmas vaikas bėga su balionu ir meta jį į savo dėžę, grižta tuščiomis ir paliečia sekantį dalyvį. Tuomet bėga antras vaikas ir padaro tą patį. Laimi ta komanda, kurios nariai pirmi perneša balioną į dėžę. Prizas: po saldainiuką.  
 

2.      Žaidimas „ Staigmena balionėlyje“

Reikalingos priemonės: lapeliai su klausimais ir balionai.  Žaidžia 6 vaikai. Prieš pučiant balionus, į juos įdėkite po kramtomą gumą ir lapelį su klausimu. Klausimai gali būti tokie kaip: Koks jubiliato vardas? Ar jis mėgsta tortą? Kelintą valandą jubiliatas eina miegoti? Koks mėgstamiausias filmukas?  Vaikas susprogdina balioną, atsako į klausimą ir suvalgo gumą.  
 

3.     Žaidimas “Įsimink detales ir jas pasakyk”  

Reikalingos priemonės: Atspausdinti lapeliai su spalvų pavadinimais.   Vaikams išdalinti lapelius su spalvų padinimais (Mėlyna, raudona, geltona). Taisyklės: Vedantysis pasako pirmos spalvos pavadinimą ir vaikai turi apsidairyti aplinkui ir po komandos užsimerkti. Tada reikia paklausti: Kiek daiktų kambaryje yra mėlynos spalvos? Kuris vaikas daugiausia išvardijo, tam atitenka prizas.  Taip pakartoti visas spalvas.  
 

4.     Žaidimas tėveliams „Kas pirmas pripūs balionus“

Reikalingos priemonės: lankstomi balionai ir pompa jiems pripūsti  Tėveliams reikia paduoti po ilgą lankstomą balioną ir tik lūpų pagalbą turi pripūsti balioną.  Jei nei vienas nepipučia, tada pakviesti vieną iš mamų ir pasakyti, kad parodytų, kaip reikia pripūsti balionus. Paduoti jai pompą ir jie prisipūs.  
 

5.     Žaidimas „ Tėvelių dovana vaikams“

Reikalingos priemonės: Lankstomi  balionai Vedantysis sako: Vaikai, ką norite, kad tėčiai išlankstytų? Kardą? Gėlę? Kai vaikai pasako ko jie nori, tada  tėveliams reikia paduoti figūrinius balionus ir tegul jie  išlanksto gėlę, kardą ar žuvytę. Tai puikus suburiantis tėvelius ir vaikus į vieną žaidimą.   
 

6. "Žaidimas „ Kokia tavo šypsena?"

Reikalingos priemonės: Atspausdinti ar nupiešti veidukai su šypsenomis Vaikams išdalinami lapeliai ant kurių yra nupiešta šypsena ir tada visi paeiliui pavaizduoja tokią šypseną, kuri yra lapelyje.  
 

 7. Žaidimas „ Pelė ir katė“

Taisyklės: Išrenkami 2 vaikai, kurie nori būti katinu ir pele. Tada likę vaikai stoja ratuku veidu vienas į kitą, o į vidurį atsistoja vaikas –pelė. Tada jiems reikia paaiškinti žaidimo taisykles:  kai vedantysis pasako žodžius“ Katė lauke“ tuo metu vaikai gali daryti ką nori, o kai tik pasako žodžius „Katė namuose“ visi vaikai turi  ratuku apstoti vaiką- pelę ir ją saugoti, kad nepačiuptų vaikas- katinas. Jei kuris vaikas nespėja į ratuką, tada jis iškrenta iš žaidimo. Jei katinas paliečia pelę, tada pelė iškrenta  iš ratuku ir yra išrenkama nauja pelė.