Gimtadienio planuoklis | gimtadienio planas

Laukiate vaiko gimtadienio?

Gimtadienio planuoklio patarimai šventei:

Šventės planavimas- nelengva užduotis kiekvienai mamai, ypač kai namuose laukia  išskirtinė 1-ojo gimtadienio šventė. Tai ypatinga šventė visai šeimai! Vaiko gimtadienio planavimui pasiruoškite iš anksto, tuomet išvengsite nereikalingų rūpesčių ar klaidų.

Štai jums keletas patarimų, kurių dėka planuodami šventę jausitės daug ramiau:
 planas sventei (4)

1. Išsirinkite gimtadienio temą

Išsirinkite konkrečią gimtadienio temą, pagal kurią išsirinksite vienkartinius indus, servetėles, teminę staltiesę. Peržiūrėkite ir nuspręskite, kokių gėrimų puodelių, lėkščių ar stalo dekoracijų jums prireiks. Nepamirškite, nors tai ir pirmojo gimtadienio šventė, bet bus svečių, kurie tikisi, kad šventėje bus ir tortas, kuris turi priminti išsirinktą gimtadienio temą. 

2. Sudarykite svečių sąrašą

Nuspręskite kiek svečių dalyvaus 1-ojo gimtadienio šventėje. Ar tai bus jauki ir nedidelė šventė, o gal bus didelė? Kai žinote svečių skaičių, lengva suplanuoti gimtadienio prekių, atributikos pirkinių sąrašą.

3. Kvietimas į 1-ąjį gimtadienį

Padarykite ir atspausdinkite kvietimą. Jis turi priminti pirmojo švenčiamo gimtadienio temą. Nurodykite šventės vietą, laiką. Kvietimas į gimtadienį sukuria malonią šventės laukimo nuotaiką.

4. Gimtadienio vieta 

Kaip išsirinkti gimtadienio vietą? Yra daugybė laisvalaikio erdvių, pritaikytų švęsti mažylio šventę. Ypač jei gyvenate didmiestyje, pasirinkimas- jus nustebins! Jūs galite švęsti gimimo dieną kavinėje, žaidimų kambaryje ar laisvalaikio erdvėje ar namuose, ten  kur jausitės šventiškai ir atsipalaidavę nuo kasdienybės.

5. Pirkinių sąrašas

Sudarykite jums reikalingos šventinės atributikos, dekoracijų sąrašą, kurį galite patobulinti iki tobulybės. Ypač patogus apsipirkimo būdas, kuris ypač sutaupo jūsų laiką yra prekes užsakant, kaip pavyzdžiui šioje,  internetinėje parduotuvėje.  Atsižvelgiant ir į finansinę pusę, ir į norus.

Tai gai būti tokios prekės, kaip vienkartiniai indai, gėrimų puodeliai, staltiesė šventei, šiaudeliai, dekoracijos šventei, smeigtukai, balionai ar žvakutė tortui.

Visi esame laimingi, kai mūsų vaikuose matome laimę! Sukurkite gražią, jaukią šventę, kurią prisiminsite visą gyvenimą. O vaikų šypsenas visą gyvenimą nešiosimės širdyje. Sėkmės planavime ir gražių 1-ojo gimtadienio švenčių!