Gimtadienio atributikos idėja, kurią norisi pakartoti | Atributika šventei

Atributika šventei ir konkursas "Gimtadienio atributikos idėja, kurią norisi pakartoti"

Atributika šventei gali būti įdomi, stilinga, o sukurta vaiko gimtadienio indų ar dekoracijų darni kompozicija:  lėkštės, gėrimų puodelio ar servetėlės  kartais maloniai nustebina ne tik vaikus. Atributika šventei gali būti ne tik vardinė, tekstinė, teminė, bet ir originaliai pateikta, neįprastos formos ar rankų darbo. 
idejos vaiko gimtadieniui

O gal nustebinsite tokia ideja vaiko gimtadienio stalui?

Kviečiame dalyvauti šiame konkurse ir pasiūlyti  gimtadienio atributikos ir dekoracijų originalią idėją, kurią pamatys Facebook  paskyros  gerbėjai.  Atributika šventei gali būti naujai atrasta! Tai gali būti originali balionų, teminio gimtadienio stalo, dekoracijų idėja. Net paprasta servetėlė gali atrodyti kitaip!  Visi kartu balsuosime už originaliausią ir patraukliausią gimtadienio atributikos idėją. 

Atributika šventei ir kokios konkurso sąlygos:

 • Kiekvienas konkurso dalyvis gali dalyvauti, jei atsiunčia tik savo gamybos nuotrauką ir idėjos pristatymo tekstą. Sąlyga: atsiųstos atributikos dekoravimo idėja turi būti įdomi.
 • Jūsų nuotrauka NEMOKAMAI bus patalpinama į skiltį "Vaiko šventės idėjos" (pasiliekame teisę po konkurso pašalinti).
 • Atributika šventei ir jos idėjos : stalo dekoravimui indai, stalo dekoracijos, stalo puošimas, balionai, stalo puošimas  turi būti  aktualūs tik vaikų šventėms.
 • Nuotrauka turi būti geros raiškos, kokybiška ir be vandens ženklų, logotipų, žmonių veidų. Konkursui atsiųsdami nuotrauką patvirtinate, kad nuotrauka yra iš jūsų asmeninio archyvo ir publikuoti ją leidžiate. Ją atsiųskite el. paštu info@idejosvaikugimtadieniui.lt arba į mūsų  FB paskyrą.
 • Konkurse gali dalyvauti gimtadienio planavimo, organizavimo, patalpų nuomas teikiančios įmonės,  atributikos pardavėjai, gimtadienio saldumynų gamintojai ir pan.
 • Dalyvavimui ir nuotraukos publikavimui mokesčio nėra.
 • Konkursas baigiasi gruodžio 10 d.
  Gimtadieniui atributika, šventei atributika, vaiko gimtadieniui.

  Tai gali būti gimtadienio stalo dekoravimo idėja

 
Structured Data, Review
Title: Gimtadienio atributikos idėja, kurią norisi pakartoti
Reviewed by
Rating: 3.5
Summary:
Description:

Komentarai yra išjungti.