Gėrimų šiaudeliai- padarykite iš jų burbulą

Atspėkite, kur galima panaudoti gėrimų šiaudelius vaiko šventėje? Pirmieji sužinokite, kaip pasidaryti  linksmus burbulus ir  išradingai papuošti, ir dekoruoti berniuko ar mergaitės gimtadienį. Tai sužavės ne tik vaikus, bet ir tėvelius, nes jie yra greitai ir lengvai padaromi.

Gėrimų šiaudeliai vaiko gimtadieniui- puikiai išryškina indų spalvą, suteikia kontrastingą ir nuotaikingą vaizdą. Žvelgiant iš teminės ir šventinės atributikos pusės, gėrimų šiaudeliai yra skirti ne tik vaikams atsigerti, bet ir papuošti gimtadienio stalą. Juos galite  įdėti į gėrimų puodelį ar į lėkštę, o gal sugalvosite ant jų užrišti kaspinėlį iš dailios juostelės.  

Be to iš jų galima pasidaryti ir puikius papuošimus vaiko šventei. Tai užtruks apie 2 minutes jūsų laiko.  Ši idėja surasta www.auntpeaches.com.  

Tam padaryti jums reikės: 

Gėrimų šiaudelių,  Plastikinio maišų užveržėjo (juostelė), Žirklių, 
straws-682

Pavyzdys, kaip padaryti gerimų šiaudelių burbulą Foto šaltinis www.auntpeaches.com

Surinkite gėrimų šiaudelius į vieną saują ir stipriai užveržkite plastikine juostele. Kai tai padarysite, pamatysite, kad patys gėrimų šiaudeliai sulinksta per centrą ir pasidaro gražus burbulas. Žirklėmis nukirpkite atlikusią plastikinės užveržimo juostelės galą. 

Iš tokių gėrimų šiaudelių vaiko gimtadieniui ar kitai šventei galite pasidaryti kabančią dekoraciją iš burbulų. 

gėrimų šiaudeliai

Komentarai yra išjungti.