Dekoracijos šventei ir kaip jas pasidaryti patiems?

Atributika šventei su rankų prisilietimu virsta pasaka

Atributika šventei: dekoracijos, balionai, indai, servetėlės sukuria nepriekaištingos ir stilingos šventės vaizdą. Gimtadienis prasideda nuo mamos suplanuotų darbų pradžios. Kaip jūs ruošiatės vaiko gimtadieniui? Superkate visas reikalingas priemones, kepate pyragus ir laukiate gražios šventės? Graži šventė- tuomet, kai širdis džiaugiasi. Tėvelių rankų prisilietimas prie gimtadienio šventės suteikia geras emocijas ne tik jiems, bet ir vaikams. Gražu matyti ir jausti, kad viską atlikai be priekaištų! 

Vaiko gimtadienio planavimas- rūpestis ir susikaupimo metas kiekvienoje šeimoje. Lietuve yra šventės organizavimo paslaugas teikiančių įmonių, bet pats geriausias organizatorius vaikui- tėvai. Jūs žinote jo poreikius: mėgstamas spalvas, pomėgius. Ir jei gyvenimas suteikia progą išbandyti save gimtadienio planavimo ir organizavimo srityje, tai pasinaudokite ja. Laikas praeis ir jūs neteksite šios progos! kaip pasidaryti dekoracijas?

Kabančios dekoracijos šventei papuošia ir suteikia romantišką, gaivų arba spalvingos šventės vaizdą. Jomis galima dekoruoti sieną, lubas, įėjimo duris, daryti iš jų  teminius personažus, derinti jas su kitomis atributikos prekėmis. 

Kabančias dekoracijas lengvai pasidarysite, jei pasitelksite žirkles, šilko popierių "Tissue", siūlą ir fantaziją. 

Sulankstykite šilko popierių į plonas juosteles (kaip vėduoklę). (Nuotrauka: marthastewart.com) Nukirpkite kraštelius ir perriškite siūlu. Suveržkite ir atsargiai išlankstykite gėlės lapelius.

1 komentaras

  1. admin

    Daugiau idėjų kaip pasidaryti namuose dekoracijas rasite skiltyje ” Vaiko šventės idėjos”.