Ar žinote, kaip sumažinti išlaidas skirtas vaiko gimtadienio vietos nuomai?

Sumažintos vaiko gimtadieniui skirtos išlaidos- aktualus klausimas tėvams, kurie ieško šventės vietos. Kaip sumažinti išlaidas?  Kaip sutaupyti? Žaidimo kambariai, pramogų parkai ar erdvės, žaidimų ar aktyvių pramogų vietos ar parkai siūlo didelį pasirinkimą su patogiomis patalpomis jums ir jūsų vaikui.

Kai pirkinių sąrašo viršuje: tortas, maistas, gėrimai, o gal ir teminė atributika: vienkartiniai teminiai puodeliai ar lėkštės, balionai, teminė staltiesė, teminiai užkandžių indeliai, smeigtukai ar kitos prekės, šventės vietos kaina pasidaro opus klausimas. Gimtadienio šventės vietai dažnai tenka pakloti didelę sumą pinigų. Patogi vieta, gausus žaidimų pasirinkimas ir tvarkingi namai po vaiko gimtadienio- štai kas verčia mokėti didelę pinigų  sumą šventės vietos nuomos organizatoriams. Tuštesnė piniginė, bet ramus vakaras po šventės ir nesujaukti namai. Užsimerki ir sumoki... Taip, kainos didelės, bet tikrai verta naudotis gimtadienio vietos nuomos paslauga. Vien dėl to verta, kad šventės metu vaikas ir jo svečiai linksmai laiką leidžia ir be didesnio įsikišimo.

Tačiau kaip sumažinti išlaidas vaiko gimtadienio vietos nuomai?

Yra keletas patarimų, kurie leis jums šiek tiek sutaupyti:

1. Gimtadienio šventę organizuokite darbo dieną. Darbo dienomis kainos žaidimų kambariuose, pramogų erdvėse ar parkuose, rankdarbių dirbtuvėse yra mažesnės nei savaitgalį. Dažnai tai gali padėti sumažinti išlaidas  iki 30 proc. Priklauso kokio lygio, kokioje vietoje ir kokiame mieste yra įkurtos gimtadienio vietos nuomos patalpos. 2. Prieš renkantis vietą, internete, spaudoje peržvelkite, gal jūsų mieste atsidarė naujas žaidimo kambarys. Ko tuomet galite tikėtis? Akcijos... ir nuolaidos. Štai tokios šventės vietos yra labai patrauklios. Tai ne tik galimybė pirmiems atšvęsti gimtadienį naujai įrengtame pramogų parke, bet ir puiki proga akcijų pagalba sutaupyti. 3. Ieškokite akcijų facebook platformoje. Jas itin mėgsta žaidimo kambariai ar erdvės, kurios savo gerbėjams išlaikyti skelbia naujienas ir akcijas. Dažnai tokios akcijos skelbiamos vaikus auginančių šeimų, vaikų švenčių, švenčių organizavimo paskyrose. Taigi, nepatingėkite ir peržiūrėkite. Nuolaidų tikrai rasite! 4. Tiesiogiai prašykite nuolaidų gimtadienio vietos nuomos organizatorių. Skambinkite ar rašykite, derėkitės- daugelis šventės vietos nuomos organizatorių turi nuolaidų sistemą ir gali daryti akcijas ar nuolaidas. Todėl jei būsite aktyvūs, pasiderėsite ir nuolaidas gausite. Be abejo, yra ir užsispyrusių, ir nebijančių prarasti klientus žaidimų kambarių ar kitų šventės vietų- aplenkite jas. Šventės vietos pasiūla tokia didelė, ypač dideliuose miestuose kaip Vilnius, Klaipėda ar Kaunas, kad prarasti galimybę nusiderėti tiesiog neverta.  Foto šaltinis buzzfeed.com

Komentarai yra išjungti.