Atsiliepimai

Kontaktai: El. paštas: info@idejosvaikugimtadieniui.lt   Ką manote  apie šį tinklaraštį?  
Super idėjos gimtadieniui, smagu pasisemti žinių iš Jūsų puslapiuko!
Vaiko gimtadienis man yra svarbus reikalas. Patinka dailios šventės. Prisiperkam teminės gimtadienio atributikos: vienkartinių lėkščių, puodelių, balionų. Visada kepu pyragą arba keksiukus. Jūsų puslapis man yra atradimas. Radau ir sumuštinių receptus. Tikrai labai naudingas puslapis tėveliams, kurie planuoja vaiko gimtadienį. Ačiū ! Ačiū!
Kai pradėjau ruošti vaikui gimtadienį ar kitas šventes supratau, kad vienai yra sunku. Dirbu, o kiek dar laiko reikia sulakstyti i parduotuves. Sumaniau vaiko gimtadienio temą ir užpildžiau prašymą atsiųsti gimtadienio planą. Jis tikrai puikus! Vaiko gimtadienis buvo įspūdingas, o jūsų dėka visada turėjau po ranka atmintinę, kuri man padėjo nepamiršti svarbių vaiko šventės detalių. Ačiū jūsų kolektyvui, jūs nuostabūs!
Wow! Aš tikrai mėgaujuosi dizainu šiame tinklaraštyje. Tai paprasta, bet efektyvu. Daugelis praleidžia labai daug laiko, kol sukuria “nuostabų balansą” tarp naudojimo patogumo ir išvaizdos. Aš turiu pasakyti, kad tu padarei fantastišką darbą! Dar daugiau šis blogas labai spartus! Super blogas!