Skelbimų lenta

Kontaktai: El. paštas: info@idejosvaikugimtadieniui.lt

Q?

Sonata apie Šventinė atributika vaiko šventei

A.

Ačiū brangieji, vaiko gimtadienis pavyko puikiai. Labai patiko patarimai kaip papuošti vaiko kambarį šventine atributika. Tikrai pasiteisino, kad kreipiausi į jus. Svarbiausia, jaučiausi puikiai nes turėjau vaiko gimtadienio specialistus, kurie man atsiuntė gimtadienio planą, idėjas. Ir visa tai nemokama!!!Ačiū

Q?

Indrūnė apie vienkartiniai puodeliai šventei idėją

A.

Labai apsidžiaugiau, kai sulaukiau puikių idėjų organizuojant vaiko šventę. Ačiū už puikius receptus, kuriuos atsiuntėte asmeniškai, man paprašius. Na, o idėja su vienkartiniai puodeliai sužavėjo mano vaiko svečius. Ir gimtadienis buvo labai linksmas! Ačiū

Q?

Inga apie Teminė šventinė atributika

A.

Ačiū už puikų ir išsamų gimtadienio planą, kartu su juo gavau puikius patarimus vaiko gimtadieniui planuoti, geras idėjas šventei ir patarimus, kaip papuošti kambarį teminę šventine atributika. Labai ačiū jums ! Gimtadienis praėjo šauniai

Q?

Roberta Rim laimėjusi skelbtą žaidimą

A.

Gavau laimėtą prizą labai greitai. Šampūnas ir balzamas patiko, buvo malonu bendrauti :) Sėkmės Idėjos vaikų gimtadieniui :)))

Q?

Artėja draugės 25 gimtadienis ir as negaliu nieko sugalvoti, gal galite padėti sugalvoti ką jai padovanoti? Viktorija Bitinaitė

A.

Labai subtilu, kai draugėms reikia išrinkti. Bet žinau, kad tikrai žinote ko jai reikia. Jei mėgsta pokštus, užsakykite su juokingu užrašu marškinėlius ar kepuraitę. Jei galvojate, kad gali nesuprasti, tada rekomenduoju tradicinę dovaną: ant drobės atspausdinkite jos foto (tai galite užsakyti pas fotografus) ar nupirkite dovanų čekius. O gal galite nustebinti užsakydami padaryti medinę papuošalų dėžutę, pavadinkite ją 25-erių metų dėžute. Į ją sudėkite fotografijas, su jos gyvenimo skirtingais etapais. Pvz. mokslų baigimas, vedybos ir t.t. Arba šiaip kokias linksmas fotografijas su ja.

Q?

Kokią gimtadienio temą pasiūlytumėte 4- ąjam gimtadieniui mergaitei? Ačiū… Ina Ru

A.

Kadangi mergaitė jau paaugusi, ir manau domisi šukuosenomis, suknelėmis. Jei taip yra, tuomet metas išmėginti SPA temas, animacinio filmo žvaigždės temą, kepinių dekoravimo temas ir kitas. Žaidimus derinkite prie gimtadienio temos. pvz. Jei parinkote spa gimtadienio temą, tuomet tegul mergaitės sužaidžia manikiūro žaidimą. Iškirpkite išpieštą rankos simbolį ir tegul nupiešia rankai nagus.

Q?

Julija apie laimėtą prizą

A.

Dar kartą labai ačiū už šviežią, saldžią, skanią dovaną!!! Tortas buvo nuostabus

Q?

Sūnus prašo surengti gimtadienį traukinuko Thomo tema. Tik aš nežinau kaip papuošti stalą, kad būtų vaikams smagiau ir linksmiau, ką galite pasiūlyti? Ačiū Vilma ( Alytus)

A.

Panaudokite šiuos elementus: bėgiai, šviesoforas, traukinukas. Galite tai sudėlioti ant saldumynų stalo. Jei turite laiko galima iš juodų servetėlių išlankstyti bėgius per visą stalą. Tai puiki mintis. Pasiskolinkite iš draugų žaislinių traukinukų, padarykite žaidimus su traukinukais.

Q?

Kokius saldumynus ir užkandžius užsakyti gimtadieniui fėjų tema? Birutė, Klaipėda

A.

Būtinai kelių rūšių grybukai, kurios vaikai paskui gali degustuoti ir išrinkti skaniausią. Galite padryti stebuklingus fėjų vaisius. Tiesiog kiekvieną įvyniokite į atskirus blizgančius popierėlius ir perriškite juostele. Padarykite burtų lazdeles iš vaisių gabaliukų, viršų papuoškite išpjauta žvaigždute iš arbūzo ar kito vaisiaus. Iš putpelės kiaušinio, majonezo padarykite mažas musmerytės. Kotas- kiaušinis, ant jo uždėkite pusė išskaptuoto pamidoriuko ir uždėkite majonezo lašiukus.

Q?

Kaip galiu papuošti vaiko gimtadienio stalą ” Katytės” tema? Bus švenčiamas mergytės gimtadienis. Rasa (Vilnius)

A.

Spalvas galite rinktis bet kurias, tik kad tarpusavyje derėtų. Ant stalo galite padėti siūlo kamuolį, katytės statulėlę. Gražiai derės kabančios dekoracijos su katytėmis. Nupirkite balionus, kurie būtų katytės formos. Galite iškepti sausainių "pėdučių": apvalus sasainis išspaudžiamas stikline, o pirštu įspaudžiami pedutės įdubimai. Puikiai tiks keksiukai su pelytėmis, o tortas su katyte.