Apie ką šis tinklapis?

post-19
Apie ką šis tinklapis
-Jei tu čia ir skaitai, turbūt artėja vaiko gimtadienis? Čia rasite puikias idėjas, kad vaiko gimtadienis taptų žaismingesnis ir smagesnis. Kita svarbi vaiko gimtadienio šventės dalis: gimtadienio atributika ir dekoracijos: puodeliai, lėkštės, staltiesės ir kita šventinė atributika. -Kaip juos sudėlioti, kad atitiktų gimtadienio temą? Pateikiame puikius nuotraukų pavyzdžius pagal vaiko gimtadienio temas. Taip pat daug dėmesio skiriame gimtadienio stalui: receptai vaiko gimtadieniui, patiekalų puošimas, stalo dekoravimas , saldumynai vaiko gimtadieniui. Nepamiršome, kad vaikai mielai valgo užkandžius ir geria gėrimus. Maistas vaikų gimtadieniui gan aktuali tema tėveliams. Surinkome receptus ir su jais. Gimtadienio tortai vaikams turi būti patys nuostabiausi ir sužavintys, todėl puikiai suprantame jų svarbą gimtadienyje ir pasistengėme surinkti vaikiškų tortų receptus bei jų idėjas pagal gimtadienio temas. Žaidimai vaikų gimtadieniui – sukūrėme puikius žaidimus su aprašais bei surinkome kitų šalių tradicinius žaidimus gimtadieniui. Žaidimai gimtadieniui yra pats geriausias būdas surengti linksmą gimtadienį. Vaiko gimtadienio planavimas ir organizavimas yra nelengvas uždavinys mamai, todėl pasistengėme šia tema surinkti kuo daugiau informacijos. Siūlome paskaityti straipsnius šia tema su detaliais aprašymais. Skaityk, dalinkis ir linksmai švęsk!
 

Atsiliepimai

Aktualu šios sritys

1
Receptai vaiko gimtadieniui

Receptai vaikams ypač svarbu tėveliams.  Nustebsite, kokie čia puikūs ir lengvai padaromi: torto receptai vaiko gimtadieniui, populiarūs keksiukų receptai, pyragų receptai, saldainių receptai. Jus sužavės: greiti receptai vaikams, salotų receptai, užkandžių ir sumuštinių receptai, vaisių receptai ir gėrimai ir jų pateikimas vaišių stalui.  Pamokysime greitų torto papuošimo, tešlų, kremų receptų.

2
Vaiko gimtadienio šventinės aplinkos dekoravimas

Receptai, dekoravimas, planavimas, teminės ir šventinės atributikos dekoravimo patarimai, teminių indų išdėstymas, staltiesės derinimas, teminių keksiukų indelių, gėrimų šiaudelių, teminių ar paprastų balionų ir kitų kabančių dekoracijų idėjos- tai mūsų stichija, kuria mielai pasidalinsime su jumis. Šiame portale rasite dekoravimo idėjas: Balionai vaiko gimtadieniui, teminė ir šventinė atributika pagal temas, teminiai indai, staltiesės vaiko gimtadieniui, teminiai užkandžių indeliai, keksiukų indeliai, kabančios dekoracijos. Kaip juos sudėlioti, kad viskas būtų nuostabu? Čia rasite informacijos apie tai.

3
Vaiko gimtadienis
Planavimas ir organizavimas. Kur švęsti gimtadienį? Kaip suplanuoti? Aktualu: žaidimo kambariai, pramogų parkai, kūrybinės ar žaidimų erdvės, kavinės, vaikų teatrai, rankdarbių temomis gimtadieniai, žaidimų ir poilsio erdvės, pramogos vaiko šventei, kulinariniai užsiėmimai ir degustacijos vaikams, teminiai personažai,  aktyvios pramogos ar  muziejai.
4
Žaidimai ir veikla vaiko gimtadieniui
Kambario žaidimai. Lauko žaidimai. Pirmojo gimtadienio žaidimai. Teminiai žaidimai vaiko gimtadieniui. Amatai ir dailė vaiko gimtadienyje. Linksmi žaidimai vaikams. Greiti žaidimai vaiko šventei.
5
 Teminė ir šventinė atributika ir dekoracijos

Vaiko gimtadienis ir balionai. Dekoracijos. Gimtadienio atributika vaikams. Teminė atributika. Staltiesės vaikų gimtadieniui. Teminiai indai vaikų gimtadieniui. Stalo papuošimai vaiko gimtadieniui. Servetėlės. Įrankiai vaiko šventei. Teminis gimtadienis ir  dekoravimas vaikams.