5 būdai, kaip greitai išrinkti gimtadienio temą

Vaiko gimtadienis ar kita šventė yra mamai ypač svarbus dalykas. Šventės kūrimo procesas dažnai būna itin didelis darbas tiek mamai, tiek kitiems šeimos nariams. Kol galėsime susirinkti receptus šventiniam vaiko stalui, dažnai galvoje kirba šis klausimas: 
-Kokia gimtadienio tema būtų tinkamiausia mano vaikui? 
Galima sakyti tinka tos gimtadienio temos, kurių vaikai nori ir paprašo. Vaiko gimtadienio temą išrinksite greitai jei vadovausitės keliais paieškos būdais:

1. BŪDAS

Išrinkite pagal saldaus stalo  fotografiją Yra paprastas būdas labai greitai išrinkti gimtadienio temą vaikui.  Tiesiog susėskite kartu ir parodykite keletą saldaus stalo pavyzdžių.  Būtent saldaus  stalo! Tokius pavyzdžius rasite internete ar mūsų tinklapyje.  Į kurį šventinį saldumynų stalą  vaikas jums pirmiausiai parodys, pagal tą temą ir ruoškite gimtadienį.    Dažnai vaikų sprendimas būna greitas. 
0fdc2bdf8eafa0cdf9d034d5580e420e

Foto šaltinis catchmyparty.com

Yra daugybė, net tūkstančiai tūkstančių nuotraukų internete su vaiko gimtadienio temomis. Paieškos laukelyje įveskite norimą pavadinimą: "fėjos gimtadienio tema", princesės gimtadienio tema" ar "Hello Kitty gimtadienio tema ". Jūs gausite daugybė pavyzdžių. Teliks su vaiku greitai išsirinkti. 

2. BŪDAS

Gimtadienio tema, pagal vaiko mėgstamą spalvą. Pasiruoškite spalvoto popieriaus lapų ir iškirpkite keksiukų formas ar ką kitą. Susėskite kartu su vaiku ir paraginkite jį išsirinkti savo gimtadienio spalvą. Kai išsirinks spalvą, tuomet paprašykite įvardinti, koks mėgstamo herojus mėgsta šią spalvą. Kai gausite atsakymą, turėsite puikią gimtadienio temos idėją.

3.BŪDAS

Traukite lapelį Surašykite ant lapelių gimtadienio temas, sumaišykite ir tegul vaikas ištraukia vieną lapelį. Ta tema, kuri parašyta ant ištraukto lapelio, ta ir suruoškite vaiko šventę. Vaikas bus patenkintas, nes pats dalyvavo gimtadienio temos rinkime.

4.BŪDAS

Surenkite vaikui gimtadienį pagal šauniausio gimtadienio prisiminimą. T.y. leiskite vaikui surengti gimtadienį, pagal tą temą, kuri jam labiausiai įsiminė. Tai puiki proga prisimint draugų gimtadienius ir juos aptarti. 

5.BŪDAS

Susiaurinkite temų sąrašą. Pati pagalvokite, kokia tema jam patiktų ir pateikite ne daugiau kaip 10 gimtadienio temų variantų. Ir tegul vaikas išsirenka savo gimtadienio temą. Dažnai vaikams prireikia net mažiau temų variantų.   Linksmo gimtadienio! Ir smagios vaiko šventės! Straipsnio autorė Lina Latvaitienė

5 komentarai

 1. Jurga

  originalios idejos, sudomino straipsniai, si gimtadieni panaudosiu ideja su lapeliais

 2. Ieva

  labai patiko svetaines spalvingumas, radau puikius receptus ir ne tik

 3. admin

  Puiku, Ieva, džiaugiuosi, kad jums patiko svetainės dizainas

 4. admin

  Jurga, smagios šventės :)

 5. admin

  Laura, manau jūsų ruošta šventė buvo smagi, o idėjų vaiko gimtadieniui ieškokite šioje svetainėje :)