3 Teminės atributikos prekės- stulbinanti dekoravimo idėja

  • teminė atributika vaikams
  • teminės atributikos idejos
  • temine atributika vaikams
  • temine ir sventine atributika vaikams

Ieškai stulbinančios idėjos vaiko vaišių stalui? O gal domina teminės atributikos dekoravimas ir jos pateikimas? Mūsų portalas specializuojasi idėjų generavimu tėveliams, kurie laukia ir ruošiasi vaiko gimtadienio šventės. Receptai, dekoravimas, planavimas, teminės ir šventinės atributikos dekoravimo patarimai, teminių indų išdėstymas, staltiesės derinimas, teminių keksiukų indelių, gėrimų šiaudelių, teminių ar paprastų balionų ir kitų kabančių dekoracijų idėjos- tai mūsų stichija, kuria mielai pasidalinsime su jumis. 

Kaip manote, kokios 3 teminės atributikos prekės yra svarbiausios? Turbūt sutiksite, kad vienas iš svarbiausių gimtadienio prekių pirkinių - torto žvakutė, be kurios yra neįsivaizduojama ši šventė. Antra svarbi teminės atributikos detalė-  balionai, o trečioji- teminė staltiesė. Nusipirkite teminę staltiesę ir turėsite stalo dekoravimui idėją. Ta tema, galėsite nusipirkti sumuštinių smeigtukus, keksiukų indelius, o gal nuspręsite tokia tema papuošti tortą. Balionai vaikams- linksmybių ir šventės simbolis. Pirkti juos- pirkti linksmybių saują. Vien tik pamatę didelę puokštę balionų, vaikai pajus linksmybių jausmą. Pateiksime kelis pavyzdžius, kaip sukurti stulbinančias dekoracijas tik iš 3 teminės atributikos prekių. 

Stulbinanti dekoravimo idėjos iš 3 teminės atributikos prekių:

Saldainių stiklainio stulbinanti idėja: teminės atributikos idejos

Reikalinga :3 teminės atributikos prekės: 

1.Stiklainis 2. Torto žvakutė 3. Saldainiukai

Darome: 

Žvakutę įdėti į stiklainį ir suberti saldainius taip, kad žvakutė liktų prisispaudus prie šono. Užpildykite saldainiais iki viršaus. Štai puiki dekoracija vaišių stalui. 
 

"Kaspiniukas" dekoravimo idėja

teminė ir šventinė atributika vaikams

Įrankių dekoravimas "Kaspinėlis" Foto by Maria Reyes

Trys teminės atributikos prekės: 

1.Vienkartiniai įrankiai 2. Servetėlės 3. Dekoratyvinė juostelė

Darome: 

Vienkartinius įrankius suimti į vieną ranką. Servetelę per centrą suspausti, kad gautųsi kaspinas ir surišti drauge su įrankiais.        Saldus įrankių komplektas su apyranke

Trys teminės atributikos prekės: 

1.Vienkartiniai įrankiai 2. Servetėlės 3. Valgoma apyrankė (rasite prekybos centruose prie ledinukų)
teminė atributika vaikams

Spalva servetėlių ir įrankių turi skirtis ir derėti tarpusavyje. Foto rasta karaspartyideas.com

Darome: 

Vienkartinių įrankių komplektą reikia  suimti į vieną krūvą.  Servetele apvynioti įrankius, kraštus užlenkite ir uždėkite valgomą apyrankę, kuri prilaikys servetėlę. Toks stalo dekoravimas vaikams suteiks daug džiaugsmo. Tik 3 teminės šventinės atributikos prekės- dekoravimo pagalba turite originalų ir stulbinantį vaikų šventinį stalą. 

 

Komentarai yra išjungti.