Konkursas ” 3 Linksmiausi gimtadienio žaidimai”

Konkursas "3 Linksmiausi gimtadienio žaidimai"

Atsiųsk 3 linksmiausių žaidimų aprašymą ir laimėk teminės gimtadienio atributikos tiekėjų prizą: 

30 eurų vertės kuponą  

už kurį galėsite įsigyti   ne tik gimtadieniui, bet ir kitoms šventėms skirtas  dekoracijas, maisto papuošimus ir kitas grožybes. 

Konkurso pavadinimas: "3 Linksmiausi gimtadienio žaidimai"

Gimtadienio žaidimai yra neatsiejama vaikų šventės dalis. Vaikai mielai žaidžia žaidimus, jei tik jie yra linksmi ir smagūs.  Atsiųsk 3 tokius žaidimus su aprašymais  ir gausite minėtą dovaną. Teminės atributikos kupono dėka, galėsite nusipirkti ne tik gimtadieniui, bet ir kitoms šventėms skirtas  dekoracijas, maisto papuošimus ir kitas grožybes. konkursas-vaikams-temine-atributika

Sąlygos:

Aprašymas turi būti aiškus ir parašytas be rašybos klaidų, Žaidimas turi būti sudominantis ir linksmo turinio, Laimėtojas turi mėgti mūsų paskyrą Facebooke,  

Linksmiausių žaidimų nugalėtojas bus renkamas tokiu būdu: gimtadienio-zaidimai

1. Pirma atranka: linksmiausi ir įdomiausi žaidimai bus atrinkti portalo darbuotojų. 2. Antra atranka: praėję pirmą atranką dalyvių žaidimai yra talpinami į Facebook paskyrą ir ten kiekvienas žaidimas gaus fanų balsus. 3. Konkurso nugalėtojas bus tas, kuris surinks daugiausia balsų.

Konkurso laikas

Siųskite iki gruodžio 31 d. imtinai
Konkursui žaidimus siųskite, nurodydami laiško temą " Gimtadienio žaidimo konkursui" El.paštu: info@idejosvaikugimtadieniui.lt Linkime  sėkmės! P.S. Žaidimų aprašymo turinio atsakomybė priklauso atsiuntusiam asmeniui.     

Komentarai yra išjungti.