10 Lengvai įgyvendinamų idėjų, kurios garantuoja linksmą vaiko šventę

Lengvos idėjos vaiko gimtadieniui- linksma šventė

Vaiko gimtadienis ar kita vaiko šventė - proga pasireikšti šventės planavimo talentui.  Nesvarbu, kokią turite profesiją, bet šventės planavimas turi vykti kaip iš pypkės. Pati rimčiausia pasiruošimo diena yra priešpaskutinė diena. Ji gali būti įdomi arba labai įtempta. Priklauso nuo jūsų pasiruošimo šventei ir jos suplanavimo. Gimtadienio planavimas ir organizavimas- rimtas darbas ir į jį reikia žvelgti atidžiai.  Jei skirsite tam mažai savo laiko, galite patirti nusivylimą, nes vaikas bus liūdnas ir nepatenkintas. O gimtadienio šventė- liūdna ir neįdomi. Kas gi nori tokios šventės?  Gaunu laiškus iš kitų mamų. O  jų liūdni prisiminimai iš vaiko šventės nustebina.  Dažniausi ta patirtis kyla  dėl planavimo problemų.

Vieną dieną gavau tokią žinutę:
-O ne, mes pamiršome prapjauti vaiko gimtadienio tortą!
Tada pagalvojau, ko reikia, kad galėčiau palengvinti mamai suplanuoti vaiko šventę ar gimtadienį. Taip gimė šio tinklapio idėja, o po jos sekė daug alinančio darbo, kuri vainikavo skaitytojų nuoširdžios padėkos.vaiko gimtadienio planavimas O kartais ir daugiau nieko nereikia, kai išgirsti draugų ar vaiko padėkos žodžius. Štai jums 10 lengvai įgyvendinamų  idėjų, kurių įgyvendinimas garantuoja linksmą šventę:

1. Daug ir gražių balionų vaiko šventėje

Balionai yra paprastas ir lengvas būdas sukurti jaukią aplinką vaiko gimtadienyje. Nereikia ypatingo pasiruošimo. O pripūsti balionus galite vaiko šventėje. Nėra nieko gražiau, kaip spalvingi balionai, kuriuos vaikai mėto į orą. Primena jūsų vaikystę, tiesa?

2. Gražus tortas

Niekas kitas taip nepapuoš šventinio stalo, kaip ypatingas tortas. Ir nebūtinai jis turi būti pirktas ir su sudėtingais papuošimais. Vaikams gražu- tai kas spalvinga. O spalvas ant torto galite sukurti iš įvairių pabarstukų, spalvoto cukraus ar kitų paprastų dalykų.

3. Įėjimo durys ir papuošimai

Svečius labai maloniai nuteiks įėjimo į šventę papuošimas. Tai gali būti paprasti balionai virš durų ar vaiko metų skaičius ant durų.

4.  Svečiams- linksmo gimtadienio įvaizdis

Kaip tai padaryti? Sugalvokite linksmų žaidimų, galvosūkių,  pridėkite ant stalo juokingų nuotraukų.

5. Linksmi šokiai

Suaugusiems linksmas gimtadienis yra tas, kuriame prisišoko iki kojų nuovargio. O kaip vaikai? Jie juk ypač mėgsta šokti ir klausyti linksmų vaikiškų dainelių.

6. Linksmos dainelės

Pasiruoškite vaikiškų dainelių įrašų. Šventei įpusėjus įjunkite muziką ir tegul vaikai pašoka. Jie bus laimingi.

7. Žaidimai vaikams

Iš anksto susidarykite žaidimų aprašymus, kad šventės metu greitai vaikams suruoštumėte žaidimus. Jiems skirkite didelį dėmesį, nes vaikai mėgsta žaisti žaidimus. Prisiminkite, kad jie turi būti ne per ilgi ir ne nuobodūs. Ypač imkitės didesnės veiklos jei vaikai yra aktyvūs.

8. Juokingi gėrimams šiaudeliai

Dar vienas paprastas būdas pralinksminti vaikus. Įvairių šiaudelių rasite specializuotose internetinėse parduotuvėse, kurios prekiauja gimtadienio atributika. Internete paieškos laukelyje įveskite norimos gimtadienio atributikos pavadinimą ir jums išmes daug pasirinkimų.

9. Teminiai indai

Vaikus smagiai nuteiks teminiai indai vaiko šventėje. Negailėkite pinigų ir išsirinkite ne tik juos bet ir staltiesę. Jie labai padeda sukurti šventinę aplinką ir yra yra patogūs naudoti.

10. Prizai vaikams

Nusipirkite vaikams prizų, tokių kaip šokoladai, medaliai, kramtoma guma, maži žaisliukai ir kiti. Jie labai pradžiugins mažuosius.Pasistenkime dėl jų ir gausime atgal pačias gražiausias vaikų šypsenas. Vaiko gimtadienis pati nuostabiausia šventė, nepraleiskime jos. Sukurkime vaikams pačius gražiausius prisiminimus. Tai - mūsų tikslas.  Straipsnio autorė Lina Latvaitienė  

Komentarai yra išjungti.